Videó: Kate Winslet meztelen aukcióra készül
2024 Szerző: James Gerald | [email protected]. Utoljára módosítva: 2023-12-17 14:09
Aukcióra kerül Kate Winslet egyik leghíresebb rajza. Ez a vázlat, amelyet James Cameron rendező készített az 1997 -es Titanic film forgatása során. A tétel kikiáltási ára 16 ezer dollár.
A rajzon Winslet meztelenül jelenik meg Rose Bukater alakjában. A lány nyakában egy gyémánt nyaklánc "Heart of the Ocean". A cselekmény szerint a rajz szerzője Leonardo DiCaprio Jack Dawson hőse.
Az aukció kezdete előtt azonban a szervezők reményüket fejezték ki, hogy a rajzot nagyobb összegért vásárolják meg, mivel az aukciósház egyik képviselője szerint "ez egy csodálatos emlék az egyik minden idők legnagyobb bevételű filmjei."
Emlékeztetünk arra, hogy a "Titanic" premierje 1997 -ben volt. A szalag költségvetése 200 millió dollár volt. A film forgatásához egy vadonatúj stúdiót építettek a mexikói Rosarito partvidékén, és a hajó szinte életnagyságú modelljét egy hatalmas medence vizében építették fel.
Kezdetben a Paramount Pictures képviselői, miután megismerkedtek James Cameron képével, felhívták a figyelmet a film túl hosszú időtartamára (több mint 3 órára) és a forgatás hihetetlen költségeire. Kétségeik voltak Cameron rendezési képességével kapcsolatban. James Cameron megvédte képét, és figyelmeztetett mindenkit, hogy nem fogja lerövidíteni a film hosszát. Bár volt, amikor kételkedett abban, hogy a "Titanic" bérlése sikeres lesz.
Ennek eredményeként a szalag rekordot döntött a mozi történetének legjövedelmezőbb filmjeként, és világszerte több mint 1,8 milliárd dollár bevételt ért el. A kép 12 éve a legmagasabb bevételű címet viselte, míg ezt a tavalyi rekordot felülmúlta ugyanazon Cameron "Avatarja".
Ajánlott:
Kate Bosworth titkos esküvőre készül
A híres hollywoodi színésznő, Kate Bosworth titokban az esküvőjére készül. Igaz, a titok már az újságíróknak köszönhetően nyilvánvalóvá vált. A Life & Style magazin szerint a Superman Returns sztárja nyáron házasodni szándékozik. A 30 éves színésznő második éve boldog Michael Polish rendező mellett.
Kate Moss ismét meztelen lesz a Provocateur ügynöknek
Egy régi barát jobb, mint két új. A neves fehérneműgyártó, Agent Provocateur több szezon után úgy döntött, hogy visszatér szeretett arcához és testéhez, Kate Mosshoz. Tavaly a szupermodell és a vállalat vezetősége nem talált közös hangot, a pletykák szerint "
Kate Moss készül a vőlegényre az esküvőre
Kate Moss továbbra is feleségül veszi vakmerő barátját, Pete Dohertyt. A Babyshambles frontembere bejelentette, hogy ősszel összeházasodnak, és még az egyik skóciai kastélyt is bérelik az ünnepségre. "Szeptember és november között összeházasodunk"
A híres Margaret Thatcher táska aukcióra kerül
Egy nagyon érdekes, valóban arisztokrata származású hölgyi kiegészítőt bocsát árverésre a Christie's aukciósház. Ez Margaret Thatcher volt brit miniszterelnök táskája. Ezt a kiegészítőt "ijesztő" táskának nevezik. Az eladásra a Christie's aukciósház által szervezett jótékonysági aukció keretében kerül sor.
Aukcióra kerül Wallis Simpson királyi ékszere
A múlt század egyik legszínesebb hölgyének tartják. Ezért nem meglepő, hogy a Wallis Simpsonhoz tartozó dolgok nagy igényt mutatnak a gyűjtők körében. De most már nemcsak a híres amerikai rajongóit érdekli. A Sotheby's két tucat Simpson ékszert sorol fel eladásra, összesen több mint 4 millió dollárt.