Videó: A thai házaspár rekordot ért el a leghosszabb csóknál

Videó: Régi jóslatok, melyek bekövetkezhetnek 2022-ben 2024, Lehet
Anonim
Image
Image

Február 14 -ét hagyományosan nemcsak Valentin -napnak tekintik, hanem egyben a legmegfelelőbb időpontnak is egy új rekord felállításához. Különösen, ha csókról, ölelésről és egyéb romantikus dolgokról van szó. Idén különösen Thaiföld lakói jeleskedtek. Pattayában állítják fel a leghosszabb csók világrekordját.

Összesen 14 pár thai vett részt a rekordmaratonon. A csókverseny vasárnap helyi idő szerint reggel hat órakor kezdődött, így február 14 -én, amikor Valentin -napot ünnepelnek, új eredményt állítanak fel a csók idejére.

A verseny szervezője szerint az eredmény minden várakozást felülmúlt. Senki sem számított arra, hogy ennyi új rekordtulajdonos lesz - jegyzi meg a Vesti. Ru. Még a kemény versenyszabályok ellenére is, a 14 pár közül hét képes volt megdönteni a korábbi 32 órás rekordot. A verseny során hét pár távozott a versenyből, majd nem sokkal a maraton vége előtt további hat szerelmespár esett ki.

A verseny körülményei meglehetősen kemények voltak - írja a RIA Novosti. Tehát egy csók során vizet vagy gyümölcslevet csak egy szívószálon keresztül lehetett inni anélkül, hogy kinyitná az ajkait. A résztvevőknek tilos volt ülniük. Az ölelést nem lehetett megszakítani még akkor sem, amikor meglátogatta a vécét, amely három óránként megengedett.

Ennek eredményeként a versenyt egy házaspár nyerte meg, akiknek másfél napnál tovább sikerült kinyitniuk ajkukat. A Guinness Rekordok Könyve képviselői szerint a 42 éves Ekkashai Tiranarat és 31 éves felesége, Laksana csókja 46 óra 24 percig tartott. Az előző rekord egy német házaspáré, akiknek a csókja 2009 -ben 32 órán át tartott.

A nyertes pár a hírnév mellett 50 ezer baht (1,6 ezer dollár) értékű gyémántgyűrűt és 100 ezer baht (3,2 ezer dollár) pénzjutalmat kapott a szervezőktől.